ASMENINIS TRENERIS – KAIP IŠSIRINKTI?

ASMENINIS TRENERIS – KAIP IŠSIRINKTI?

Asmeninis treneris svarbus prieš pradedant sportuoti.Klausi rekomendacijų savo draugų, o visi jie rekomenduoja skirtingus trenerius? Prieš nuspręsdamas, su kuriuo treneriu, norėtum dirbti individualiai, atsižvelk į keletą labai svarbių faktorių!

Asmeninis treneris - kaip išsirinkti?

Asmeninis treneris – Paslaugų kaina
Ne ką mažiau nei trenerio patirtis ar reputacija yra svarbūs ir jo paslaugų įkainiai bei tavo biudžetas. Gali būti, jog jei treneris yra itin profesionalus ir turintis daug patirties, o tavo biudžetas kaip pirmakursio studento – tau jis gali būti neįkandamas. Vis dėlto, neskubėk rinktis pigiausio varianto. Žemiausios kainos vaikymasis padidina tikimybę sulaukti prastos kokybės paslaugų ir vėjais iššvaistyti pinigus. Verčiau skirk šiek tiek papildomo laiko ir stenkis surasti optimaliausią variantą.

Užimtumas
Jei jau radai visus tavo atrankos kriterijus atitinkantį trenerį ir nekantrauji užsisakyti pirmąją asmeninę treniruotę, nepamiršk paieškoti informacijos apie trenerio užimtumą. Jei tavo asmeninis treneris dirba sporto klube, gali būti tikras, jog ten gausi visą reikiamą informaciją apie trenerio darbo laiką. Taip pat su treneriu gali susisiekti elektroniniu paštu ar telefonu ir pasiteirauti apie jo užimtumą bei susitarti dėl tinkamiausio laiko individualioms treniruotėms kurias suteiks asmeninis treneris.

Tad prieš priimdamas galutinį sprendimą, nepamiršk, jog pinigus investuoji ne tik į trenerio darbą, bet ir į savo fizinę bei psichologinę būklę. Atkreipk dėmesį į svarbiausius mūsų išvardintus faktorius ir galėsi būti tikras, jog išsirinksi geriausią asmeninį trenerį. 


Trenerio patirtis


Asmeninis treneris turi pasižymėti ne tik sportiška išvaizda, bet ir jo sportinė patirtis, pasiekimai. Todėl pravartu pasidomėti trenerio sertifikatais bei sportine kvalifikacija. Tai leis jaustis užtikrintai, jog treneris tau padės ne tik „prastumti“ laiką sporto salėje, bet ir pasiekti efektyvių rezultatų. Profesionalus asmeninis treneris, turintis patirties su įvairių poreikių žmonėmis, galės sudaryti kokybišką sporto programą būtent tau.


Asmeninis treneris ir jo gera reputacija

Jei nepavyksta pasirinkti tarp keleto variantų, pasidomėk rezultatais, kurių padėjo pasiekti tave dominantis asmeninis treneris. Šią informaciją gali nesunkiai rasti įvairiuose forumuose ar specializuotose grupėse socialiniuose tinkluose. Atkreipk dėmesį, ar pasiekti sportavusiųjų rezultatai ilgalaikiai. Bandyk išsiaiškinti, kokie buvo jų lūkesčiai ir ar jie pasiteisino. Kaip ir kokiais principais treneris dirba – sužinoti taip pat itin naudinga.

Leave a Reply

Close Menu