Kaip save motyvuoti sportuoti?

Prieš pradedant sportuoti, svarbu įvertinti sporto suteikiamus privalumus – tai suteiks daugiau motyvacijos. Svarbu nepamiršti, kad sportas ne tik sustiprina sveikatą, bet ir padeda išvengti streso, padidina ištvermę, pagerina judesių koordinaciją bei pakelia nuotaiką!

Kaip mėgautis sportu?


Sportas neturi asocijuotis su kančia ir visais vakarais praleistais sporto salėje. Kur kas geriau, kai sportas tampa gyvenimo būdu. Vietoj lifto lipk laiptais, į darbą važiuok dviračiu ar žygiuok pėstute, lakstyk su savo šunimi, o vietoj popietės prie televizoriaus surenk badmintono turnyrą visai šeimai. Aktyvi veikla lauke taip pat užtikrins, kad pro akis nepraleisi nuostabios gamtos!


Kodėl nustojo kristi svoris?

Tikėtina, kad vietoj svorio metimo, pradėjo keistis kūno proporcijos, tai yra numetama daugiau riebalų išlaikant arba padidinant raumenų masę. Taip pat, nepamirškite, kad svarstyklės gali mus apgauti ir svoris visada svyruoja – vakare visada sversime daugiau nei ryte. Kūno svoris taip pat gali kisti priklausomai nuo to kiek vandens organizmas kaupia ar yra hormoninių pokyčių.

Ar reikia vartoti vitaminus?


Norėdami išvengti ligų ir negalavimų, per dieną turėtumėme gauti tam tikrą maisto medžiagų kiekį iš įvairių produktų grupių: grūdinių, daržovių ir kt. Vitaminai ir mineralai būtini geram organizmo funkcionavimui. Pakankamą šių svarbių elementų kiekį žmogus gauna vartodamas visavertį, sveiką maistą, todėl papildomi jų šaltiniai nebūtini.   

Close Menu